Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna

Nastavnici

zaposlenici

Popis nastavnika i predmeta odnosno područja koje predaju u školskoj godini 2017./2018.
Nastavnici koji imaju poveznicu na svom imenu su ujedno i autori sadržaja za stranicu. Klikom na link (ime i prezime) otvorit ćete njihov profil na kojemu možete naći popis članaka kojima su oni autori.

 
R.B. IME I PREZIME PREDMET
1 Zoran Galić Ravnatelj
2 Karolina Kraljević Malvić Voditeljica smjene / Matematika
3 Andrea Kovačević Pedagog
4 Tomislav Pečur Tajnik
5 Nikol Jukić Hrvatski jezik
6 Milka Paponja Hrvatski jezik
7 Ivanka Prnjavorac Hrvatski jezik
8 Zdenka Perak Hrvatski jezik
9 Martina Marijanović Hrvatski jezik
10 Zdenka Hruška Povijest
11 Antonija Petrović Klaić Povijest
12 Stjepan Kolarec Vjeronauk
13 Ivan Ereiz Vjeronauk
14 Milan Trgovčić TZK
15 Danijela Sakoman TZK
16 Marko Hruška TZK
17 Zorica Raguž Politika i gospodarstvo
18 Alen Farkaš Engleski jezik
19 Kristina Šćiran Engleski jezik
20 Sanja Živković Engleski jezik
21 Josip Jolić Njemački jezik
22 Žana Marinović Njemački jezik/Zemljopis
23 Krešimir Jambrek Kemija/Biologija
24 Meri Bajić Knjižničar
25 Marija Bošnjak Matematika
26 Mihaela Palian Matematika
27 Tomislav Živković Matematika
28 Ivana Đaković Fizika
29 Dragan Borevac Fizika
30 Marijan Han Matematika
31 Matej Ivanković TZK
32 Pero Dupček Strojarska grupa predmeta
33 Renata Tadijal Strojarska grupa predmeta
34 Željko Krpan Strojarska grupa predmeta
35 Tomislav Marinić Strojarska grupa predmeta
36 Mario Engelmann Strojarska grupa predmeta
37 Damir Rajić Strojarska grupa predmeta
38 Denis Smojvir Strojarska grupa predmeta
39 Mirjana Pavlović Strojarska grupa predmeta
40 Pero Perko Strojarska grupa predmeta
41 Zoran Đurina Strojarska grupa predmeta
42 Tomislav Olšak Strojarska grupa predmeta
43 Biljana Radišić Strojarska gr. pred/Satničar
44 Darija Lovrić Strojarska grupa predmeta
45 Marin Orešković Strojarska grupa predmeta
46 Marina Mirković Računalstvo
47 Hrvoje Mikolčević Elektro grupa predmeta
48 Dobrislav Radovanlija Elektro grupa predmeta
49 Tomislav Marković Elektro grupa predmeta
50 Marko Palian Elektro grupa predmeta
51 Ivanka Krsnik-Čevapović Elektro grupa predmeta
52 Davor Ljubić Elektro grupa predmeta
53 Tomislav Šulc Elektro grupa predmeta
54 Marijan Živković Elektro grupa predmeta
55 Vladimir Koudela Elektro grupa predmeta
56 Dalibor Banaj Elektro grupa predmeta
57 Zdenko Vučković Elektro grupa predmeta
58 Antonio Gazilj Elektro grupa predmeta
59 Krunoslav Budimir Elektro grupa predmeta
60 Miro Bralić Praktična nastava
61 Zdravko Stanivuk Praktična nastava
62 Antun Matraković Voditelj radionice
63 Ivan Srdarević Praktična nastava
64 Drago Sesar Praktična nastava
65 Marinko Banožić Praktična nastava
66 Ivica Ilić Praktična nastava
67 Zvonko Franekić Praktična nastava
 

Prikaži ostale članke autora