Početna

Upisi u šk. god. 2017./2018.

Ovdje možete pronaći sve informacije o upisima učenika u Tehničku školu za školsku godinu 2017./2018.

Popis učenika prvih razreda

Popis učenika po razredima za sva razredna odjeljenja u školskoj godini 2017./2018. je u privitku ovog članka.

FileOpisFile size
Download this file (popis_ucenika_1.pdf)popis_ucenika_1.pdfPopis učenika po razredima63 Kb

OBAVIJEST učenicima 1. razreda

Od 13. srpnja do 19. srpnja 2017. godine u vremenu od 8,00 – 12,00 sati učenici dostavljaju dokumente koji su uvjet za upis u određeni program:

• upisnicu i potvrdu školskog liječnika za zanimanje:

računalni tehničar za strojarstvo

• upisnicu i liječničku svjedodžbu medicine rada za sljedeća zanimanja:

tehničar za mehatroniku
elektrotehničar
tehničar za računalstvo
tehničar za elektroenergetiku

• upisnicu, liječničku svjedodžbu medicine rada i ugovor o naukovanju za sljedeća zanimanja:

strojobravar
tokar
automehaničar
autolimar
autoelektričar
elektroinstalater
elektromehaničar

Ugovor o naukovanju treba biti sklopljen u 4 primjerka, potpisan i ovjeren od obrtnika i roditelja.

Ugovori se mogu kupiti u Narodnim novinama.

Popis obrtnika nalazi se na web stranici škole (www.tehnickaskola.net).

Pregled za liječničku svjedodžbu medicine rada obavlja se u Domu zdravlja, Služba medicine rada (dr. Željko Lisac) u Požegi, M. Gupca 2.

Pregled školskog liječnika obavlja se u Zavodu za javno zdravstvo, Službi za školsku medicinu u Požegi, Županijska 9.

Liječnički pregledi za upis učenika u deficitarna zanimanja

Hrvatski zavod za zapošljavanje u svrhu uravnoteženja punude i potražnje radne snage na tržištu rada financira liječničke preglede za učenike osmog razreda koji se namjeravaju školovati u defcitarnim zanimanjima. Koja su zanimanja obuhvaćena i kako do besplatnog pregleda pročitajte u dokumentu u prilogu.

Download this file (deficitarna_dopis.pdf)deficitarna_dopis.pdf 490 Kb

Slobodna naučnička mjesta

U prilogu se nalaze popisi slobodnih naučničkih mjesta kod obrtnika za vezane obrte.

FileOpisFile size
Download this file (Naučničkaka mjesta 1.C.doc)Naučničkaka mjesta 1.C.doc 188 Kb
Download this file (Naučničkaka mjesta 1.D.doc)Naučničkaka mjesta 1.D.doc 192 Kb
Download this file (Naučničkaka mjesta 1.G.doc)Naučničkaka mjesta 1.G.doc 208 Kb

Upisi u školsku godinu 2017./2018.

Natječaj Tehničke škole za upis učenika u prve razrede u školskoj godini 2017./2018. nalazi se u prilogu članka.

Programi za prvu nastavnu godinu za sva zanimanja i razredne odjele koji se upisuju dostupni su preko slijedećih poveznica:

Download this file (upisi 2017.-2018..pdf)upisi 2017.-2018..pdf 66 Kb

Više članaka...