Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova

Aureus Mons

aureusmonsAureus Mons je ovogodišnji projekt i rad učenika na WebGrupi Tehničke škole u partnerstvu s timom sa susjedne Obrtničke škole. Kao i prošle godine, odobren nam je projekt na natječaju Ministarstva turizma RH "Promocija i jačanje kompetencija strukovnih zanimanja za turizam".
Rad je naravno web stranica, a namjena joj je promocija planinarskih i biciklističkih staza Požege i okolice.  Nastojali smo da te staze predstavimo na malo neuobičajen i zanimljiv način, a koliko smo u tome uspjeli – provjerite sami.
Osim prezentacijskog dijela, stranica nudi i mogućnost učlanjenja i dijeljenja vlastitih postignuća na našim stazama pa vas očekujemo da se provezete i prošetate s nama na www.aureusmons.org

Osim članova tima i webgrupe, u izradi multimedijskih sadržaja za stranicu sudjelovali su i mnogi drugi učenici naše škole. Iako je rad službeno predan, a stranica se još uvijek po malo dorađuje i polira. Rezultate natječaja i proglašenje najboljih radova očekujemo za desetak dana.

Aureus Mons ekipa