Početna Vijesti Novosti Gane Haas Foundation

Gane Haas Foundation

I ove školske godine svjetski poznata američka tvrtka Haas u proizvodnji CNC strojeva za obradu metala, prepoznala je rad i izvrsnost Tehničke škole. Kroz svoju fondaciju Gane Haas Foundation predstavnici Tehničke škole su u četvrtak, 19.11.2015. godine pozvani u prostore tvrtke Teximp, koja je predstavnik Haas-a za prostor jugozapadne Europe, na svečanu dodijelu čeka na iznos 7.500,00 $ namijenjen najboljim učenicima strojarskih zanimanja te predstavljanje bolida F1 tvrtke Haas.

Osim što su Ferrarijevi bolidi kompletno izrađeni na Hassovim strojevima od slijedeće godine tvrtka Haas samostalno sa svojim bolidom sudjeluju u natjecanju F1. Učenici Tehničke škole imali su priliku vidjeti i upoznati CNC strojevima i aktualnim bolidom.