Početna Učenički ćošak Međunarodni dan srednjoškolaca

Međunarodni dan srednjoškolaca

Dan srednjoškolacaOve se godine po prvi puta, 17. studenoga 2015. u Glazbenoj školi, obilježio Međunarodni dan srednjoškolaca u organizaciji Vijeća učenika Požeško - slavonske županije. Jedna od organizatora je bila i naša maturantica Petra Miškulin iz 4.F razreda. Kako i sama kaže, pripreme su bile zahtjevne, ali zajedničkim idejama, trudom i radom, manifestacija se održala i pokupila samo pozitivne komentare. Ovaj su događaj popratili učenici svih srednjih škola u županiji, a njih se najviše dojmio bogat program - debata aktualnih tema, 2 koncerta učenika Glazbene škole, dramski isječci te izložba fotografija. Ovim putem čestitamo Vijeću učenika Požeško - slavonske županije na uspjehu te se nadamo da će obilježavanje dana svakog srednjoškolca prijeći u tradiciju.
Autor fotografija je naš učenik Jan Jurković iz 3.B razreda (fotografije u prilogu).

Dan srednjoškolaca Dan srednjoškolaca Dan srednjoškolaca Dan srednjoškolaca Dan srednjoškolaca