Tehnička škola Požega

 • Povećaj veličinu slova
 • Normalna veličina slova
 • Smanji veličinu slova
Početna Natjecanja ŠŠD Tehničar - prvaci u odbojci

ŠŠD Tehničar - prvaci u odbojci

Prvaci Županje u odbojci Na županijskom natjecanju ššd u odbojci za mladiće koje je održano u dvorani Grabrik u Požegi - 11. veljače 2016. godine, naši učenici osvojili su 1. mjesto. Sudjelovalo je pet momčadi srednjih škola podijeljenih u dvije grupe. U grupi A pobijedili smo Gimnaziju s 2:1 i Ekonomsku školu s 2:0. U grupi B Obrtnička škola pobijedila je Katoličku gimnaziju. U finalnoj utakmici učenici Tehničke škole lako su uspjeli s 2:0 pobijediti učenike Obrtničke škole i tako smo osvojili prvo mjesto, i pravo nastupa na Poluzavršnom državnom natjecanju. Najbolji igrač na natjecanju bio je naš učenik Josip Žmire.

 

Momčad tehničke škole nastupila je u sastavu:

 • Josip Žmire, 4e
 • Edi Takač, 4f
 • Domagoj Pejakušić, 4f
 • Enio Stipanović, 4h
 • Antun Kovačević, 3f
 • Luka Čuljak, 3g
 • Mihael Čokrlić, 2e 
 • Bruno Romić, 4b 
 • Filip Kojanović, 4b
 • Antonio Berta, 3f 

Voditelj: M. Trgovčić, prof. savjetnik