Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna Natjecanja Državno natjecanje učenika u disciplini Tehničar za mehatroniku

Državno natjecanje učenika u disciplini Tehničar za mehatroniku

Na državnom natjecanju mehatroničaraTehnička škola za strojarstvo i mehatroniku iz Splita je bila domaćin Državnog natjecanja u disciplini Tehničar za mehatroniku. Natjecanje su 28. i 29. travnja, zajednički organizirali Ministarstvo obrazovanja znanosti i sporta te Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih.

Našu školu su predstavljali učenici 4.B razreda, Luka Karadža i Ivan Kerepčić. Na natjecanju je sudjelovalo 16 učenika, a naši učenici su ostvarili zapažene rezultate. Luka Karadža je ostvario plasman na 3.mjesto sa 94,25 bodova, a Ivan Kerepčić na 8.mjesto sa 60,95 bodova.

 

 

Na državnom natjecanju mehatroničaraNa državnom natjecanju mehatroničaraNa državnom natjecanju mehatroničaraNa državnom natjecanju mehatroničaraNa državnom natjecanju mehatroničara