Početna Vijesti Novosti Posjet osmaša Tehničkoj školi

Posjet osmaša Tehničkoj školi

Posjet osmaša Tehničkoj školiDanas su nam u posjetu bili učenici osmih razreda osnovnih škola iz cijele Požeštine, od Čaglina, Kutjeva, Pleternice, Jakšića, Kaptola, Velike, Brestovca te tri gradske škole, Julija Kempfa, Antuna Kanižlića i Dobriše Cesarića. Učenici završnih razreda, koje ovog ljeta očekuju upisi u srednje škole, upoznati su s mogućnošću upisa u sva zanimanja naše škole. Učenike osmih razreda dočekao je ravnatelj Zoran Galić i upoznao ih s Tehničkom školom, a u obilasku su prošli dio praktikuma i učionica u kojima se održava nastava za pojedina zanimanja. Profesori su učenicima kroz niz zanimljivih demonstracija pokazali dijelove nastavnih sadržaja koji se obrađuju u pojedinim predmetima i tako im približili rad i mogućnosti Tehničke škole za njihovo buduće zanimanje.

Posjet osmaša Tehničkoj školi Posjet osmaša Tehničkoj školi