Početna Vijesti Novosti Maturalno putovanje 3.F razreda

Maturalno putovanje 3.F razreda

Sa maturalnog putovanjaU periodu od 26.8.-31.8.2016.održano je maturalno putovanje razreda 3.F.
Prvi dan smo obišli Beč, nakon toga kratko svratili u češki grad Telč, a zatim se uputili prema Pragu gdje je bilo prvo noćenje. Smješteni smo bili u hotelu Astra.
Drugi dan smo bili u dugom obilasku prekrasnog grada Praga. Dečki su se malo umorili taj dan, ali preživjeli su. Treći dan smo nastavili obilazak Praga te smo ručali u pivnici Flek. Četvrti dan je bio rezerviran za izlet u grad Mlada Boleslav i posjet tvornici i muzeju Škoda automobila. Obilazak Škode je svima bio impresivan. Idući dan smo otišli u Tehnički muzej te su iza toga učenici imali slobodno vrijeme na raspolaganju.
Na maturalnom putovanju je bilo 23 učenika i 2 profesora (Kristina Šćiran i Marija Bošnjak, razrednica).
Komentari učenika na maturalno putovanje su jako dobri, a nadam se da će i generacija nakon njih uspjeti realizirati (takvo) putovanje.