Početna Vijesti Novosti Međunarodni dan srednjoškolaca

Međunarodni dan srednjoškolaca

Međunarodni dan srednjoškolacaObilježavanje Međunarodnog dana srednjoškolaca održat će se 17.11.2016. u koncertnoj dvorani Glazbene škole Požega. Prošle godine prvi je put obilježen Međunarodni dan srednjoškolaca u organizaciji Županijskog vijeća učenika Požeško-slavonske županije. Ove godine u programu sudjeluju i dvojica naših učenika - Zlatko Dražić (4.a) sa svojim predavanjem, a Matko Pavičić (4.a) sudjeluje u debati.

Program će započeti parlaonicom učenika srednjih škola u 10.00 sati, a središnji događaj i samo otvorenje održat će se u 11.00 sati kada će naš učenik Zlatko Dražić održati predavanje. Nakon predavanja, u 12.00 sati, dramske skupine Gimnazije Požega i dramske skupine Katoličke Gimnazije održat će dramske predstave za sve prisutne. Učenici Obrtničke škole Požega pripremiti će ukusnu zakusku i bezalkoholne koktele.

Radujemo se Vašem dolasku!

Vijeće učenika Tehničke škole Požega