Početna Vijesti Novosti Dan sigurnijeg interneta 2017

Dan sigurnijeg interneta 2017

safety first Povodom Dana sigurnijeg interneta koji se ove godine obilježava u utorak, 7. veljače 2017. godine, pozivamo sve učenike Tehničke škole da se toga dana pridruže rješavanju nagradnog online kviza putem poveznice. Ovdje ćete naći materijale za pripremu testiranja, kao i testove prethodnih godina. Pokažite svoje znanje o sigurnosti na internetu. Na nastavi računalstva očekuju vas zanimljive radionice o ovoj temi.

CARNetov Odjel za Nacionalni CERT će, u utorak 7. veljače 2017. godine s početkom u 13 sati, održati webinar pod nazivom "Socijalni inženjering - čovjek kao najveća ranjivost sustava". Webinar je namijenjen prvenstveno učiteljima i nastavnicima osnovnih i srednjih škola koji su zainteresirani za proširivanje svojeg znanja o socijalnom inženjeringu u okviru osvještavanja važnosti sigurnosti na internetu te svima ostalima zainteresiranima za ovu temu.

Webinar će se održati putem Adobe Connect komunikacijskog i kolaboracijskog alata na adresi http://connect.carnet.hr/webinar. Za ulazak u virtualnu sobu potrebno je odabrati opciju 'Gost' i upisati svoje ime i prezime ili opciju AAI@EduHr te upisati svoje podatke potrebne za prijavu.