Početna Natjecanja Međužupanijsko natjecanje za zanimanje elektroinstalater/elektromonter

Međužupanijsko natjecanje za zanimanje elektroinstalater/elektromonter

Županijsko natjecanje elektroinstalateraDana 24. veljače 2017. je u našoj školi održano je Međužupanijsko natjecanje za zanimanje elektroinstalater/elektromonter.
Na Međužupanijskom natjecanju su sudjelovali, osim učenika naše škole učenici iz Industrijsko-obrtničke škole Slavonski Brod i Industrijsko-obrtničke škole Slatina.
Natjecanje se sastojalo od teorijskog dijela u trajanju od 60 minuta i praktičnog dijela koje je trajalo 150 minuta. Učenici su oba dijela natjecanja izvodili samostalno.
Našu školu se predstavljali učenici 3.g. razreda Petar Rukavina i Dominik Đurčević, a nakon završenog natjecanja zauzeli su 3. i 4. mjesto. Prvoplasirani učenik je Ivan Husnjak iz Industrijsko-obrtničke škole Slatina, koji je na natjecanju osvojio ukupno 129,5 od mogućih 160 bodova. Isti učenik je ostvario plasman na držano natjecanje koje će se održati 27 i 28 travnja 2017. u Elektrostrojarskoj obrtničkoj školi u Zagrebu.
U pripremi i provedbi natjecanja su sudjelovali profesori: Marijan Živković, Tomislav Šulc i Dalibor Banaj, te učenici 3.g. razreda, koji su pripremili panele za izvođenje praktičnog dijela natjecanja.