Početna Natjecanja Županijsko natjecanje iz matematike

Županijsko natjecanje iz matematike

Županijsko natjecanje iz matematikeU utorak, 28.2.2017., održano je Županijsko natjecanje iz matematike u OŠ Dobriša Cesarić.
Pozvano je 11 naših učenika: David Knežević(1.B), Tomislav Orišak(1.E), Krešimir Jakoubek(2.F), Karlo Kapl (2.F), Mislav Mandić (2.F), Goran Jurić(3.F) , Leon Vranić(3.F) , Petar Poljak (3.A), Patrik Garić (3.A), Stjepan Abramović (4.F) i Antun Kovačević (4.F). Učenici su se natjecali u B kategoriji srednjih škola i ostvarili su zapažene rezultate.
David Knežević je osvojio 2.mjesto, a Tomislav Orišak 3.mjesto u prvim razredima, a mentor im je profesor Tomislav Živković.
Krešimir Jakoubek ostvario je 3.mjesto u drugim razredima, a mentorica mu je profesorica Karolina Kraljević Malvić.
Goran Jurić je osvojio 2.mjesto, a Leon Vranić 1.mjesto u trećim razredima, a mentorica im je profesorica Marija Bošnjak.
Čestitamo svim učenicima!

Županijsko natjecanje iz matematike Županijsko natjecanje iz matematike Županijsko natjecanje iz matematike Županijsko natjecanje iz matematike