Početna Natjecanja Petar Poljak prvi na natjecanju iz tehničke mehanike

Petar Poljak prvi na natjecanju iz tehničke mehanike

Međužupanijsko natjecanje iz tehničke mehanikeStrojarska tehnička škola Osijek bila je domaćin Međužupanijskog natjecanja učenika strojarskih zanimanja iz Tehničke mehanike.
Natjecanje je održano 23.02.2017. godine i sastojalo se od praktičnog i teorijskog dijela.
Na natjecanju iz tehničke mehanike natjecalo se 12 učenika iz srednjih tehničkih škola iz Osijeka, Slavonskog Broda, Đakova, Županje i Požege.
Našu školu na natjecanju su predstavljali učenici Petar Poljak (3.a) i Matej Šokčević (3.b)
Petar Poljak ostvario je izvrstan rezultat i osvojio 1. mjesto i time izborio pravo natjecanja na Državnom natjecanju iz Tehničke mehanike koje će se održati 25. i 26. travnja 2016. godine također u Osijeku.
Čestitamo Petre i želimo ti uspjeh na Državnom natjecanju!