Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna Natjecanja Drugo mjesto na međužupanijskom natjecanju

Drugo mjesto na međužupanijskom natjecanju

Međužupanijsko natjecanje iz osnova elektrotehnikeMeđužupanijsko natjecanje iz Osnova elektrotehnike i mjerenja u elektrotehnici održano je 28.veljače 2017. u Elektrotehničkoj i ekonomskoj školi u Novoj Gradiški.
Tehničku školu iz Požege predstavljali su učenici II.f razrednog odjela Karlo Kapl i Mislav Mandić. Karlo Kapl je osvojio drugo mjesto, a učenik Mislav Mandić sedmo mjesto.
Natjecanje obuhvaća tri predmeta koji se slušaju tijekom prve i druge godine.

Predmetni nastavnici su bili prof. Tomislav Marković za Osnove elektrotehnike u pvom razredu te razrednik, profesorica Ivanka Krsnik-Čevapović za Osnove elektrotehnike u drugom razredu i prof. Krunoslav Budimir za Mjerenja u elektrohnici u drugom razredu.
Mentorica za natjecanje je bila profesorica Ivanka Krsnik-Čevapović.

Međužupanijsko natjecanje iz osnova elektrotehnike