Početna Natjecanja Plasman na Državno natjecanje iz matematike

Plasman na Državno natjecanje iz matematike

Plasman na državno iz matematikeNaš učenik Leon Vranić, učenik 3.F razreda, ostvario je veliki uspjeh te se plasirao na 58.Državno natjecanje iz matematike u B kategoriji 3.razreda.
Leon je marljivo i puno radio ove godine, ali i prethodne dvije i trud se isplatio.
Podsjećam, učenik je bio 1.na Županijskom natjecanju sa 33 boda te je nakon revizije testova u Zagrebu, pozvan na Državno natjecanje. Po broju bodova, on je 8.učenik u državi(jer postoji nekoliko učenika sa istim brojem bodova). To je za njega i našu školu ogroman uspjeh!

Državno natjecanje se održava u Primoštenu od 3.-5.travnja 2017. U njegovoj B kategoriji su sve srednje škole osim matematičkih gimnazija te se s njim natječe još 19 učenika.
Mentor Leonu Vraniću je profesorica Marija Bošnjak.
Želimo Leonu puno sreće i znanja na Državnom natjecanju i čestitamo mu na ovom uspjehu!

Plasman na državno iz matematike