Početna Vijesti Novosti Stručni posjet tvornici Color Emajl

Stručni posjet tvornici Color Emajl

DS_SmithDana 27.03.2017. godine učenici 4.b razreda "Tehničari za mehatroniku" iz Tehničke škole u Požegi bili su u stručnom posjetu tvornici COLOR EMAJL d.o.o. u Požegi.
Tom prilikom mogli su vidjeti mnogo različitih tehnoloških postupaka koji se primjenjuju u toj tvornici. Učenicima je naročito zanimljivo bilo vidjeti nove automatizirane tehnologije u proizvodnji i skladištenju proizvoda.
Kroz pogone tvornice učenike se proveli inženjeri Tvrtke COLOR EMAJL d.o.o. kojima se ovim putem zahvaljujemo.
Učenici su bili u pratnji nastavnika: prof. Darija Lovrić i prof. Tomislav Marinić.
Nadamo se da će ovaj stručni posjet pomoći u razmišljanju o daljnjem profesionalnom usmjeravanju učenika ovog završnog razreda.