Početna Vijesti Novosti Svečana dodjela svjedodžbi

Svečana dodjela svjedodžbi

Svečana dodjela svjedodžbiNa svečanoj dodijeli koja je odrzana 7.7.2017. Nastavničko vijeće Tehničke škole Požega pohvalilo je i nagradilo učenike za odličan uspjeh i uzorno vladanje, te za postignute izvrsne rezultate na županijskim, međužupanijskim i državnim natjecanjima.

Također proglašeni su:

• Maturant godine u trogodišnjim zanimanjima: PAVO ARAČIĆ, 3.c,
  • Maturantica godine u trogodišnjim zanimanjima:MONIKA MRLA, 3.g,
  • Maturant godine u četverogodišnjim zanimanjima: STJEPAN ABRAMOVIC, 4.f

U privitku se nalazi popis svih pohvaljenih i nagrađenih učenika. Svim učenicima od srca čestitamo i želimo im puno uspjeha u idućoj školskoj ili fakultetskoj godini. Ponosni smo na njih!

Svečana dodjela svjedodžbiSvečana dodjela svjedodžbiSvečana dodjela svjedodžbiSvečana dodjela svjedodžbiSvečana dodjela svjedodžbiSvečana dodjela svjedodžbi

Više fotografija s dodjele možete pogledati u fotogaleriji na našoj facebook stranici.

Privitci:
FileOpisFile size
Download this file (Pohvale2017..pdf)Pohvale2017..pdfPopis pohvaljenih i nagrađenih učenika414 Kb