Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna EU projekti Pripreme za prvu mobilnost

Pripreme za prvu mobilnost

ampeu_logoerasmus_plus

 

Pripreme za mobilnostKako smo već ranije pisali, našoj školi je odobren projekt mobilnosti učenika naziva: Iskorak u inovativniju i kreativniju budućnost uz pomoć EU stručnjaka.
Ciljevi projekta, način provedbe i kriteriji odabira učenika predstavljeni su roditeljima i učenicima još u srpnju na uvodnom sastanku. Provedba projekta se nastavlja dalje jezičnim, pedagoškim i kultorološkim pripremama.

Za vrijeme školskih praznika, dok se ostali učenici odmaraju, sudionici projekta vrijedno odrađuju pred njih postavljene zadaće. Nakon što kvalitetno odrade pripreme, učenici će potpuno spremni otići na mobilnost i lakše rješavati zadaće koje ih čekaju u Bragi.
Atmosferu sa priprema prikazuju slijedeće slike:

 

Pripreme za mobilnostPripreme za mobilnostPripreme za mobilnostPripreme za mobilnost