Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna EU projekti Odlazak na prvu mobilnost u Bragu

Odlazak na prvu mobilnost u Bragu

Braga pripremePolako se približio dan odlaska (15.10.2017.) na prvu mobilnost u Bragu u okviru ovogodišnjeg Erasmus+ projekta. U protekla tri mjeseca smo sa našim učenicima odradili jezične, kulturološke i pedagoško-stručno pripreme. Nakon što su učenici potpisali potrebne ugovore, dobili radnu opremu i Dnevnik prakse, upoznali poduzeća u kojima će obavljati praksu, sa sigurnošću možemo konstatirati da će spremni dočekati nove radne zadatke. 

Prije odlaska na putovanje smo kolege članovi projektnog tima, Sanja Štimac, Marijan Živković i ja, održali zajednički sastanak sa učenicima i roditeljima. Predstavili smo plan putovanja u polasku i dolasku, hortel u kojemu ćemo boraviti, poduzeća za praksu i ostale važene detalje. Sa novim i svježim informacijama ćemo se javiti iz Brage. Želimo našim učenicima mnogo sreće i uspjeha prilikom obavljanja praktičnih zadataka u poduzećima.

Braga pripremeBraga pripreme