Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna Vijesti Novosti Stručna ekskurzija djelatnika Tehničke škole Požega i OŠ Zdenka Turkovića iz Kutjeva

Stručna ekskurzija djelatnika Tehničke škole Požega i OŠ Zdenka Turkovića iz Kutjeva

Interliber2017Želja za stručnim usavršavanjem i međusobnim druženjem spojila je nastavnike dviju škola - kutjevačke OŠ Zdenka Turkovića i požeške Tehničke škole. U subotu, 11.11.2017. posjetili smo 40. međunarodni sajam knjiga i učila Interliber koji se ove godine održavao od 7.11. do 12.11.

Na vrlo bogatom sajmu svatko je pronašao nešto za sebe, bilo stručnu literaturu, beletristiku ili knjigu za dušu. Korisno i ugodno, rekli bismo.

Druženje osnovnoškolskih i srednjoškolskih nastavnika nastavilo se u poslijepodnevnim satima na zajedničkom objedu. Navečer su Kutjevčani odgledali odličnu kazališnu predstavu "Revizor" u Komediji, a Požežani u kazalištu Gavella "Priče iz Bečke šume".
Puni dojmova sa zajedničkog druženja i bogatiji novim poznanstvima i knjigama, vratili su se u ranim jutarnjim satima.

Interliber2017 Interliber2017 Interliber2017