Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna EU projekti Pripreme za drugu mobilnost

Pripreme za drugu mobilnost

Pripreme za drugu mobilnostNakon povratka s mobilnosti iz Brage, učenici prema unaprijed dogovorenom planu diseminiraju rezultate iste. Izvješće s prve mobilnosti su objavili gotovo svi lokalni portali i novine, a učenici su također sudjelovali u emisiji lokalnih radio postaja RVA-a i Soundset Požega. 17.studenog 2017. su Goran Jurić i Mislav Mandić u Glazbenoj školi također promovirali ostvarene rezultate prve mobilnosti projekta.

 

Paralelno s aktivnostima diseminacije prve mobilnosti, provodimo jezične, pedagoško-stručne i kultorološke pripreme za drugu mobilnost u Škofja Loku (Republika Slovenija). U Škofja Loki će 16 učenika (po 8 Tehničara za mehatroniku i Računalnih tehničara za strojarstvo) Tehničke škole obaviti svoju mobilnost.

Učenici aktivno sudjeluju u provedbi priprema. Atmosferu sa priprema za drugu mobilnost u Škofja Loku prikazuju slijedeće slike:

Pripreme za drugu mobilnost Pripreme za drugu mobilnost Pripreme za drugu mobilnost Pripreme za drugu mobilnost