Početna

Preventivno-edukativni program “Klik-navika odgovornog ponašanja“

KlikŽeleći potaknuti svijest građana da su sigurnosni pojasevi najznačajniji dio opreme za zaštitu putnika HAK je kreirao preventivno-edukativni program „KLIK-sigurnosti pojas-navika odgovornog ponašanja u prometu“.
Tim povodom u utorak 13.3.2018.u našoj školi ugostili smo predstavnike HAK-a i policije koji su održali veoma zanimljivo i poučno predavanje učenicima 3.A (računalni tehničar za strojarstvo) i 3.H (tehničar za elektroenergetiku) razreda. Ovim se projektom djeluje na ponašanje srednjoškolaca, usvajanje i stjecanje pozitivnih stavova o njihovoj ugroženosti u prometu.

Također učenici su isprobali simulator sudara. Moto ovog desetljeća, kojeg su Ujedinjeni Narodi proglasili „Desetljećem sigurnosti cestovnom prometa“ je „Zajedno možemo spasiti milijune života“.

Više fotografija pogledajte na facebook galeriji.