Početna Natjecanja Državno natjecanje u disciplini tehničar za mehatroniku

Državno natjecanje u disciplini tehničar za mehatroniku

Natjecanje iz mehatronikeU Zagrebu je 10. i 11 travnja 2018. održano Državno natjecanje u disciplini Tehničar za mehatroniku. Na natjecanju je sudjelovao 22 učenika iz 11 škola s područja RH. Natjecanje su organizirali Ministarstvo znanosti i obrazovanja, Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih te Tehnička škola Ruđera Boškovića iz Zagreba. Našu školu su predstavljali učenici Sebastijan Stipić 4.B razred i Luka Pedić 3.B razred, a mentor učenicima je bio prof.Denis Smojvir. Učenici su rješavali praktičan zadatak iz programiranja PLC-a u trajanju od 90 minuta.

Naši učenici su ostvarili plasman u gornjem dijelu poretka. Na Državnom natjecanje Sebastijan je ostvario plasman na 7., a Luka na 13.mjesto.

Čestitke Luki i Sebastijanu!

Natjecanje iz mehatronikeNatjecanje iz mehatronikeNatjecanje iz mehatronikeNatjecanje iz mehatronike