Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna Natjecanja Državna smotra radova učenika 2018

Državna smotra radova učenika 2018

Smotra na FERuDana 18.04.2018. u Zagrebu na Fakultetu elektrotehnike i računalstva održala se Državna smotra radova učenika srednjih škola. Već po tradiciji tamo su bili prisutni i naši učenici sa svojim radovima. Ove godine našu školu predstavljali su učenici 3.f razreda smjera Tehničar za računalstvo Mislav Mandić i Antun Rendulić u pratnji mentora Tomislav Marković dipl.ing.

Nakon dolaska i postavljanja izložbenih radova pristupilo se provjeravanju svih natjecatelja i njihovih radova. Komisiji koju čine profesori sa FER-a trebalo je nekoliko sati da pregledaju učeničke radove kroz razgovore i prezentacije rada samih učenika. Nakon završetka naši učenici su nagrađeni za svoj trud i uspješno predstavljanje pohvalnicama i zahvalnicom organizatora. Puni dojmova i obogaćeni novim znanjima i prijateljstvima, nestrpljivo očekujemo i sljedeću Smotru za koju već imamo nove ideje.

Smotra na FERu Smotra na FERu Smotra na FERu Smotra na FERu Smotra na FERu