Početna EU projekti Prijava za projekt mobilnosti 2018.

Prijava za projekt mobilnosti 2018.

Dana 15.06.2018. započeo je novi projekt mobilnosti učenika naše škole naziva: "Unapređenje individualnih vještina za perspektivniju budućnost". U projektu imaju mogućnost sudjelovatii učenici 3.A, 3.B, 3.F, 4.A, 4.B i 4.F razreda u školskoj godini 2018./2019. Na mobilnost će poći ukupno 25 učenika iz navedenih razreda (zanimanja). Učenici su već upoznati sa načinom prijave, ciljevima i načinom provedbe projekta. Prijave učenika se primaju do 25.06.2018. u 12.00 sati isključivo na e-mail (adrese navedene u ovom članku). Molimo sve učenike koji su zainteresirani i planiraju se prijaviti na mobilnost da to učine pravovremeno i na način koji im je prezentiran prilikom predstavljanja projekta.

Za sve informacije i pitanja možete se javiti na slijedeće e-mail adrese: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili na Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .

Želimo vam uspjeh prilikom prijave i sudjelvanja u projektu.

Članovi projektnog tima.