Početna Državna matura Podjela potvrda o položenim ispitima državne mature u jesenskome roku 2017./2018.

Podjela potvrda o položenim ispitima državne mature bit će 20.9.2018.(četvrtak) od 12:00 do 13:00 sati u uredu pedagoga. Potvrde o položenim ispitima DM mogu preuzeti i učenici koji su položili samo jedan od ispita te svi koji potvrde nisu preuzeli u ljetnome roku.

Svi učenici koji nisu u mogućnosti preuzeti potvrde u navedenom terminu mogu ih preuzeti u školi uz prethodnu najavu ispitnoj koordinatorici na mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript (na stranici škole pogledati kada je ispitna koordinatorica u školi prema rasporedu sati).

Martina Marjanović, prof.