Tehnička škola Požega

 • Povećaj veličinu slova
 • Normalna veličina slova
 • Smanji veličinu slova
Početna Natjecanja 15000 slika iz srca Slavonije

15000 slika iz srca Slavonije

Naši učenici te učenici Obrtničke škole Požega su i ove godine sudjelovali u natječaju Ministarstva turizma RH "Promocija i jačanje kompetencija strukovnih zanimanja za turizam". Ove godine cilj nam je bila promocija Požege i okolice u obliku Timelapse videa koji nastaje snimanjem fotografija u pravilnim vremenskim razmacima, a u montaži se dobije video sa znatno ubrzanim vremenom. Snimali smo od travnja do rujna, napravili nekoliko verzija na različitim jezicima, a hrvatsku verziju možete pogledati ovdje:

Na projektu su sudjelovali:

 • Tehnička škola:
  Učenici: Luka Pamer, Luka Perko, Borna Perešin, David Vodička, Martina Maras
  Mentor: Hrvoje Mikolčević
 • Obrtnička škola:
  Učenici: Anabela Sulić, Marina Svetec, Vinko Matković-Grgić, Antonia Pavić
  Mentor: Bojan Sikirica