Početna Nastavnici

Profil nastavnika - Marina Mirković

Profesorica       alt

Marina Mirković, mag. ing. elektrotehnike

Nastavni predmeti u 2017./2018. školskoj godini:

• računalstvo (1. godina: 1.e, 1.f, 1.h)
  • računalstvo (2. godina: 2.a, 2.b, 2.e, 2.f, 2.h)
  • računalstvo (3. godina: 3.b, 3.f)

Dodatna nastava i druga zaduženja u 2017./2018.  školskoj godini:

• INFO KLUB (dodatna nastava iz informatike/računalstva)

Iz životopisa:

Diplomirala sam elektrotehniku na Elektrotehničkom fakultetu u Zagrebu. U Tehničkoj školi Požega radim kao profesorica savjetnica informatike/računalstva. Tajnica sam Udruge informatičara Požeško-slavonske županije kao i Zajednice tehničke kulture Požeško-slavonske županije. Članica sam Društva energetičara Požega i Gradskog vijeća Grada Požege. Završila sam CARNetovu E-learning akademiju, smjer E-learning management. Bila sam član Stručne radne skupine za izradu prijedloga predmetnog kurikuluma za Informatiku u sklopu provođenja Cjelovite kurikularne reforme Ministarstva znanosti i obrazovanja. Objavljujem stručne članke u digitalnom časopisu "Pogled kroz prozor".

alt

Učenicima sam bila mentorica na brojnim natjecanjima među kojima su: Međunarodno natjecanje iz informatike koje organizira Američki savez za računalne znanosti (ACSL), europsko natjecanje "Join Multimedia" čiji je organizator bila tvrtka Siemens, te natjecanje "Opisujemo sustave" u organizaciji Hrvatskog interdisciplinarnog društva.

Kolege, djelatnici Tehničke škole u Požegi, 2002. godine dodijelili su mi priznanje “Učitelj godine” Tehničke škole, 12. ožujka 2005. godine dodjeljena mi je godišnja nagrada Grada Požege.

Osobna web stranica

Prikaži ostale članke autora