Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna EU projekti Pripreme za mobilnost u Velenje

Pripreme za mobilnost u Velenje

Labus"Unapređenje individualnih vještina za perspektivniju budućnost", naziv je projekta mobilnosti za 2018.godinu koji se upravo provodi u našoj školi. Projekt je službeno započeo 15.06.2018., a završiti će 14.06.2019. izradom Završnog izvješća.
Prije toga će 13 učenika, 5 tehničara za mehatroniku, te 4 po učenika zanimanja tehničar za računalstvo i računalni tehničar za strojarstvo obaviti praktičnu nastavu u Školskom centru Velenje(Slovenija).
Pripreme za ovu mobilnost ulaze u završnu fazu, a ista će trajati 24.03. do 06.04.2019.

Obavili smo jezične, kulturološke i pedagoško-stručne pripreme. Cilj priprema je da učenici steknu i nadograde potrebna teorijska znanja kako bi što kvalitetnije obavili praktične zadaće u laboratorijima školskog centra u Velenju. Evo i nekoliko fotografija s priprema.

Labus Labus Labus Labus Labus