Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna Natjecanja Izložba inovacija Ivanić Grad

Izložba inovacija Ivanić Grad

Izložba inovacija - Ivanić GradVeć kao po tradiciji, kada učenici Tehničke škole Požega krenu na natjecanje, vraćaju se sa značajnim rezultatima. Tako su i ovom prilikom tri učenika 4.f. razreda, u pratnji mentora Tomislava Markovića dipl. ing., ostvarili odlične rezultate na petoj "Izložbi inovacija u Ivanić Gradu" koja je održana u vremenu od 15.5. do 16.5.2019.

 

Učenik Antun Rendulić je za svoj rad 3D printer od ocjenjivačkog suda Izložbe nagrađen zlatnom medaljom, učenik Mislav Milanović za rad 3D LED kocka osvojio je srebrnu medalju te učenik Mislav Mandić brončanu medalju za rad CNC glodalica.

Čestitamo našim učenicima na hvale vrijednim inovacijama, uloženom trudu, zasluženom uspjehu i odličnoj prezentaciji Tehničke škole Požega.
Kako je bilo na Izložbi, možete pogledati u fotogaleriji na školskoj facebook stranici.

Tomislav Marković dipl. ing.