Početna EU projekti Rezultati prijave za mobilnost 2019.

Rezultati prijave za mobilnost 2019.

Ljestvica poretka prijavljenih učenika za projekt mobilnosti u šk.god.2019./2020.

Nakon upoznavanja sa ciljevima projekta i načinom provedbe istoga, učenici su imali dovoljno vremena za pripremu dokumentacije koja je potrebna za prijavu. Za mobilnost se prijavilo ukupno 40 učenika, a prema projektu će na svaku mobilnost poći po 16 učenika. Dakle, u ovogodišnjem projektu mobilnost će ostvariti ukupno 32 učenika iz pet zanimanja: 12 tehničara za mehatroniku, 11 računalnih tehničara za strojarstvo, 4 tokara i automehaničara i 1 autolimar. Aktivnosti u projektu se dalje nastavljaju prema unaprijed dogovorenom hodogramu. Učenici će najprije rješavati inicijalni test, a zatim slijede pripreme za prvu mobilnost u Bragu.

Slijedeće tablice prikazuju poredak učenika za svako zanimanje. Zbog zaštite podataka poredak je objavljen pod šiframa koje su učenici naveli u svojoj prijavi.

Rezultati prijave za mobilnost 2019.Rezultati prijave za mobilnost 2019.