Početna Državna matura OBAVIJEST PRISTUPNICIMA ISPITA DRŽAVNE MATURE U JESENSKOME ROKU- PRIGOVOR NA OCJENJIVANJE

Poštovani učenici,

u srijedu 9. rujna 2020.u 12:00 sati bit će objavljeni rezultati ispita državne mature jesenskoga roka 2019./2020.

Od 9. rujna od 12:01 sati do 11. rujna do 12:00 sati traje aktivnost ulaganja prigovora učenika na ocjenjivanje. Preporuka je da zbog situacije s Covid 19 prigovore odradimo online.

Postupak podnošenja prigovora na ocjenjivanje:

- ukoliko uočite da vam je neki od zadataka netočno ocijenjen/bodovan imate pravo uložiti prigovor

- obavezno mi pošaljite poruku putem maila i poslat ću vam Obrazac prigovora za učenike (obrazac je u word formatu pa ga učenik bez problema popunjava elektroničkim putem)

- učenik mailom vraća popunjeni obrazac ispitnoj koordinatorici - prigovor učenika treba se odnositi na točno određeni zadatak.

Prigovore poslane poslije navedenog roka neću razmatrati niti evidentirati.

Konačna objava rezultata bit će 16.9.2020. u 9:00 sati.

Ispitna koordinatorica