Početna Državna matura Obavijest o podjeli potvrda o položenim ispitima jesenskoga roka državne mature u šk. god. 2019./2020.

Potvrde o položenim ispitima državne mature učenici mogu preuzeti 16.9.2020. (srijeda) u kabinetu državne mature (kraj učionice 15) u razdoblju od 14.00 do 15.00 sati.

S obzirom na epidemiološku situaciju, učenici obavezno moraju koristiti zaštitnu masku prilikom preuzimanja potvrda.

Učenik koji nije u mogućnosti preuzeti potvrdu, može ovlastiti bliskog srodnika (roditelj, brat, sestra) koji treba imati učenikovu fotokopiranu osobnu iskaznicu.

Napomena: podjela potvrda ne može biti prije navedenog datuma. Učenici koji imaju upis na fakultetu prije ili na dan podjele, mogu svoje potvrde donijeti i naknadno (kako i piše u obavijesti o upisu na studijske programe).

Ispitna koordinatorica

Martina Marjanović, prof.