Početna Vijesti Novosti Dani Erasmusa u Tehničkoj školi

Dani Erasmusa u Tehničkoj školi

Dani Erasmusa u TehničkojDani Erasmusa (Erasmus Days), prigodna godišnja proslava programa Erasmus+, najvećeg programa Europske unije namijenjenog obrazovanju, osposobljavanju, mladima i sportu, ove se godine održavaju od 15. do 17. listopada.

U Tehničkoj školi u četvrtak 15. listopada 2020. u vremenu od 10,00 do 14,00 sati, učenici su predstavili Erasmus+ KA1 i KA2  projekte u koje smo uključeni, kao i svoje radove u aktivnostima projekata.

Održana je radionica s dronovima ispred škole, te video prezentacija izrade zaštitnih vizira 3D pisačem.