Početna Vijesti Novosti Školsko natjecanje iz informatike/računalstva

Školsko natjecanje iz informatike/računalstva

Školsko natjecanje iz informatikeŠkolsko natjecanje iz informatike/računalstva održano je 3. veljače 2021. u prostoru škole.

U kategoriji Osnove informatike – strukovne škole sudjelovalo je 12 učenika. Najbolji rezultat postigli su učenici: Anđelko Prskalo (4.f, mentor prof. Hrvoje Mikolčević), Matko Ćavar (3.f) i Luka Miličević (4.f) (kojima je mentorica prof. Marina Mirković).

U kategoriji Primjena algoritama sudjelovalo je pet učenika, a najbolji programeri bili su: Anđelko Prskalo (4.f, mentor prof. Hrvoje Mikolčević), Šimun Klarić (1.e, mentor prof. Antonio Gazilj) i Adam Marjanović (2.f, mentorica prof. Marina Mirković).

Učenicima i mentorima čestitamo na postignutim rezultatima. Nadamo se da će se najboljim natjecateljima pridružiti još nekoliko učenika škole na županijskom natjecanju u Pakracu, 3. ožujka 2021.

Školsko natjecanje iz informatike Školsko natjecanje iz informatike Školsko natjecanje iz informatike Školsko natjecanje iz informatike