Početna Vijesti Novosti Školsko natjecanje iz automehatronike

Školsko natjecanje iz automehatronike

Školsko natjecanje iz automehatronikeU našoj školi u petak, 05.02.2021. održano je školsko natjecanje učenika u obrazovnoj disciplini Automehatronika. Zadatak natjecanja bio je:
Demontaža i montaža diska i kočionih pločica na prednjim kotačima, Audi TT.
Natjecali su se učenici 3.d razreda: Leon Krivić, Stjepan Cerovac, Dario Ribić, Marko Sigurnjak.
Nakon provedenog natjecanja školsko prosudbeno povjerenstvo je na osnovu bodovanja prema zadanim kriterijima donijelo odluku da je na školskom natjecanju pobijedio učenik Marko Sigurnjak koji je ostvarenim rezultatom stekao uvijete za međužupanijsko natjecanje.

Kako je bilo na natjecanju pogledajte fotografije u nastavku.