Početna Vijesti Novosti Županijsko natjecanje iz informatike 2021.

Županijsko natjecanje iz informatike 2021.

Županijsko natjecanje iz informatike Srednja škola Pakrac bila je domaćin županijskog natjecanja iz informatike/računalstva, koje je održano 3. ožujka 2021. godine. Sudjelovali su učenici osnovnih i srednjih škola.

U kategoriji Osnove informatike – strukovne škole, prva tri mjesta osvojili su učenici Tehničke škole u Požegi. Prvo mjesto osvojio je učenik Anđelko Prskalo(4.f, mentor prof. Hrvoje Mikolčević). Drugo mjesto osvojio je učenik Luka Miličević (4.f), a treće mjesto učenik Matko Ćavar (3.f, njihova mentorica je prof. Marina Mirković).

Iz Tehničke škole na natjecanju je sudjelovalo 11 učenika, a njihovi mentori su profesori: Antonio Gazilj, Hrvoje Mikolčević, Marina Mirković i Marko Palian.

Detaljnije rezultate natjecanja možete naći na portalu natjecanja.

Učenicima i mentorima čestitamo na postignutim rezultatima. Posebne čestitke učeniku Anđelku Prskalo, za kojeg očekujemo poziv na Državno natjecanje u kategoriji Osnove informatike - strukovne škole. Bravo, Anđelko!

Županijsko natjecanje iz informatike Županijsko natjecanje iz informatike Županijsko natjecanje iz informatike Županijsko natjecanje iz informatike