Početna Državna matura Obavijest pristupnicima ispita državne mature

Obavijest pristupnicima ispita državne mature

Poštovani učenici,

u srijedu 14. srpnja 2021.u 12:00 sati bit će objavljeni privremeni rezultati ispita državne mature ljetnoga roka 2020./2021.Od 14. srpnja 2021. od 12:01 sati do 16. srpnja 2021. u 12:00 sati traje aktivnost ulaganja prigovora učenika na ocjenjivanje.

Postupak podnošenja prigovora na ocjenjivanje:

- ukoliko uočite da vam je neki od zadataka netočno ocijenjen/bodovan imate pravo uložiti prigovor

- obavezno mi pošaljite poruku putem maila i poslat ću vam Obrazac prigovora za učenike (obrazac je u word formatu pa ga učenik bez problema popunjava elektroničkim putem)

- učenik mailom vraća popunjeni obrazac ispitnom koordinatoru - prigovor učenika treba se odnositi na točno određeni zadatak

Prigovore poslane poslije navedenog roka neće se razmatrati niti evidentirati.

Ispitni koordinator

Marko Hruška, prof.

Privitci:
FileOpisFile size
Download this file (Obrazac_prigovora_za učenike.doc)Obrazac_prigovora_za učenike.doc 60 Kb