Početna Natjecanja Automehatroničari nastavljaju tradiciju – idemo na državno!

Automehatroničari nastavljaju tradiciju – idemo na državno!

Županijsko natjecanje automehatroničariDana 10. ožujka 2022. održano je izlučno međužupanijsko natjecanje u disciplini Automehatronika.
Tehnička škola u Požegi je bila domaćin natjecanja na kojem je sudjelovalo 6 škola, našu školu je predstavljao učenik 2.d razreda Lovro Bošnjak.

Natjecanje se odvijalo kroz dvije praktične vježbe:

• Modul 1 (vježba mehanike)
  • Modul 2 ( vježba dijagnostike kvarova)

Nakon provedenog natjecanja prosudbeno povjerenstvo je na osnovu ocjenjivačkih listića WSC-a, donijelo odluku po kojoj je učenik naše škole Lovro Bošnjak  osvojio prvo mjesto. Drugo mjesto je osvojio Bojan Kojadinović iz Tehničke škole Daruvar, a treće mjesto osvojio je Luka Fijala iz Industrijsko-obrtničke škole Virovitica.

Čestitamo svim sudionicima, a našem Lovri želimo puno uspjeha na državnom natjecanju koje će se održati u svibnju 2022. u Zagrebu.

Još nekoliko slika s natjecanja: (više slika pogledajte na našoj facebook stranici).

Županijsko natjecanje automehatroničariŽupanijsko natjecanje automehatroničariŽupanijsko natjecanje automehatroničariŽupanijsko natjecanje automehatroničariŽupanijsko natjecanje automehatroničari