Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna EU projekti Studijsko putovanje u London

Studijsko putovanje u London

Bett ShowU sklopu Regionalnog centra kompetentnosti „Slavonika 5.1“ organizirano je od 23. -25. ožujka 2022. studijsko putovanje u London na Bett Show (British Educational Training and Technology Show) na koji su išle profesorica hrvatskog jezika, Martina Marjanović, i stručna suradnica pedagoginja, Andreina Bekafigo Starčević.

Bett Show globalni je niz obrazovnih emisija koje organizira Hyve Group, marketinška informacijska tehnologija u obrazovanju. Počeo je isključivo kao sajam tehnike i tehnologije velikih međunarodnih kompanija poput Microsofta, Googla i Apple Inc. Od 2015. godine počeo s promocijom start up-ova tehnologije u obrazovanju.

Na sajmu su se mogli vidjeti razni izlagači koji razvijaju tehnologiju koja se koristi u obrazovanju – od poučavanja do menadžmenta škole. Također, reklamirani su noviteti u didaktičkoj opremi i pomagalima koja mogu poboljšati, ali i olakšati učenje i poučavanje.

Bett Show Bett Show Bett Show Bett Show