Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna Natjecanja 16. Međunarodna izložba tehničkog stvaralaštva INVENTUM Ilok, 08.04. – 09.04.2022.

16. Međunarodna izložba tehničkog stvaralaštva INVENTUM Ilok, 08.04. – 09.04.2022.

Inventum 2022Već po tradiciji, početkom proljeća kreće i INVENTUM - Međunarodna izložba tehničkog stvaralaštva i inovacija, već 16. puta u organizaciji Udruge inovatora Tesla iz Iloka.

INVENTUM okuplja učenike, entuzijaste, inovatore i sve ostale zaljubljenike u tehniku i tehničke znanosti. Ove godine našu školu predstavljali su učenici Mislav Podkolabović (4.e) i Filip Pezić (2.e) uz pratnju mentora Tomislava Markovića dipl. ing.
Mislav je predstavljao svoj rad „Dehidrator za voće“ dok je Filip prikazao rad „Električni pastir“.

Posjetitelji, sudionici i izlagači su pokazali izrazito zanimanje za radove naših učenika te su u velikoj konkurenciji od više od 20 natjecatelja iz Hrvatske, Mađarske, Srbije i Crne Gore, odlukom ocjenjivačke komisije nagrađeni srebrnim medaljama za izradu, stručnu prezentaciju te posebice inovativnost svojih radova.

Zahvaljujemo se organizatorima na lijepom prijemu, odlično organiziranom natjecanju i ugodnom društvu, a našim učenicima još jednom čestitamo!

Inventum 2022 Inventum 2022 Inventum 2022 Inventum 2022