Tehnička škola Požega

 • Povećaj veličinu slova
 • Normalna veličina slova
 • Smanji veličinu slova
Početna Nastavnici

Profil nastavnika - Milan Trgovčić

Profesor:

            Milan Trgovčić, prof. savjetnik tjelesne i zdravstvene kulture             

Nastavni predmeti u 2011./2012. školskoj godini:    

 • Tjelesna i zdravstvena kultura

Dodatna nastava ili izvannastavne aktivnosti:

 • odbojkaška sekcija – učenici 
 • kros sekcija - učenici
                       - učenice
 • atletska sekcija - učenici
 • badminton  sekcija - učenici
                                 - učenice

                                                                                

Bio:

Diplomirao sam na Fakultetu za fizičku kulturu 1980. godine i od tada radim kao nastavnik TZK u školi. Za osobite zasluge u prosvjeti odlukom Predsjednika Republike Dr. Franje Tuđmana 1999. godine odlikovan sam Redom Danice Hrvatske s likom Antuna Radića. Iste godine promaknut sam u zvanje profesor mentor, a 2005. godine u zvanje profesor savjetnik. Odluku o ponovnom izboru u zvanje profesor savjetnik dobio sam u studenom ove godine. Nastavničko vijeće Tehničke škole dodijelilo mi je 2001. godine plaketu za veoma uspješno vođenje ŠŠD «Tehničar», a 2003./04. godine proglašen sam učiteljem godine u Tehničkoj školi. Dobitnik sam Diplome sa zlatnom značkom 2004. godine za uspješan rad -posebnog priznanja Hrvatskog kineziološkog saveza.


Tijekom proteklih godina, vodio sam i sada vodim nekoliko športskih sekcija pri ŠŠD i s učenicima postižem odlične rezultate na županijskim, regionalnim i završnim državnim natjecanjima. Od osnivanja školskih športskih društava 1996. godine do danas sa sekcijama ŠŠD „Tehničar“ osvojio sam 40 prvih mjesta na županijskim natjecanjima ŠŠD. Najveće uspjehe postigao sam u vođenju kros momčadi s osvojenih devet prvih mjesta na završnim državnim natjecanjima.

    

 

Razrednik u 2011./2012.:

 •     2.d: automehaničari i autolimari

Vrijeme za informacije roditelja:

 • utorak od 10.35 do 11.20 kad je 2.d u poslijepodnevnoj smjeni
 • červrtak od 14.05 do 14.50 kad je 2.d u prijepodnevnoj smjeni

Kontakti:

                        Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

 

 

Prikaži ostale članke autora