Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna EU projekti Završen prvi dio projekta

Završen prvi dio projekta

Živio!!!Završen je prvi dio projekta "My town from your eyes" i u sklopu njega posjet učenika iz talijanske škole Instituto di Istruzione Superiore Secondaria "Fermi – Nervi" iz Barlette u južnoj Italiji.
Talijanski učenici su u prošlih desetak dana imali priliku upoznati Požegu i njenu okolicu na nekoliko izleta. Zadatak im je bio i usporediti svoju školu s našom, upoznati se sa sličnostima i posebnostima odrastanja u manjem gradu u Italiji i u Hrvatskoj. Uz sve to naučili smo ponešto talijanskog, kao i oni hrvatskog jezika. U uzvratni posjet idemo polovicom listopada i jedva ga čekamo.

Uz dosta problema zbog poplavne situacije u Hrvatskoj i Bosni, danas su talijanski učenici ipak sretno stigli u Barlettu.
Veselimo se skorom posjetu Italiji i ponovnom druženju s novim prijateljima!

Posjet radionici U obilasku škole U učionici Zajedno pred školom Posjet katedrali Na primanju kod gradonačelnika U kutjevačkim podrumima Na Jankovcu Sa izleta u Zagreb Iz Zagreba Sa radionice Živio!!!