Početna Državna matura Sve o državnoj maturi

Sve o državnoj maturi

Brošura o državnoj maturiNa stranicama Nacionalnog centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja objavljena je pdf brošura "Državna matura" namijenjena učenicima trećih razreda, ali i svim ostalim učenicima.

Osim te brošure na stranicama centra možete pronaći sve aktualne informacije vezane za pripreme i postupak provođenja državne mature, ali i mnoštvo drugih informacija koje bi vam mogle zatrebati.

Na stranicama tako možete pronaći Kalendar ispita državne mature za tekuću školsku godinu, pravilnik o polaganju državne mature, ili knjižicu Ususret državnoj maturi.

Preporučamo svim učenicima, a pogotovo učenicima treće godine i maturantima da prouče predložene i ostale stranice.

Za pregledavanje navedenih brošura potreban vam je Adobe Reader kojeg besplatno možete preuzeti s ove stranice.