Početna Vijesti Novosti Međužupanijsko stručno vijeće strojarstva

Međužupanijsko stručno vijeće strojarstva

Dana 11.prosinca 2014. u našoj školi održan je stručni međužupanijski skup za nastavnike strojarstva. Predavanja su bila vrlo aktualna i zanimljiva, stoga su se nastavnici i odazvali u velikom broju.
Na početku stručnog vijeća nazočne je pozdravio voditelj međužupanijskog stručnog vijeća Mijo Matošević te ravnatelj naše škole, Zoran Galić zaželjevši im dobrodošlicu i plodonosan rad stručnog vijeća najavivši da nakon navedenih predavanja slijedi posjet poduzeću MAGMA Požega i upoznavanje sa novim tehnologijama.

Predavanja (kojima su nastavnici izmjenili iskustva iz nastave) održana su sljedećim redom:

1. Iskustva iz nastavne i školske prakse:
    • Božica Rajković, Tehnička škola Slavonski Brod
      Razvoj znanja i vještina potrebnih na tržištu rada kroz nastavu strukovnih predmeta
    • Jasna Hrstić, Tehnička škola Slavonski Brod
      Primjena ICT u nastavi strojarske struke
    • Mirta Szügyi, Željko Habek Industrijsko-obrtnička škola Sl. Brod
      S-K-S sustav za cjeloživotno obrazovanje zavarivača-novi europski sustav
    • Darko Samardžija, Tomislav Ćosić Industrijsko-obrtnička škola Sl. Brod
      Poticanje inovatorstva i kreativnosti kod učenika
    • Gordana Čarapović Industrijsko-obrtnička škola N. Gradiška
      Mogućnosti SolidWorks programa
    • Hrvoje Mikolčević, Tehnička škola Požega
      Predstavljanje bilateralnog projekta Comenius: Our City from Your Eyes
  2. Razno:
    • Priprema učenika za međužupanijska i državna natjecanja
    • Projekti (ESF, ERASMUS+,…)

Međužupanijsko stručno vijeće strojarstva 2014.Međužupanijsko stručno vijeće strojarstva 2014.Međužupanijsko stručno vijeće strojarstva 2014.Međužupanijsko stručno vijeće strojarstva 2014.Međužupanijsko stručno vijeće strojarstva 2014.Međužupanijsko stručno vijeće strojarstva 2014.Međužupanijsko stručno vijeće strojarstva 2014.Međužupanijsko stručno vijeće strojarstva 2014.