Tehnička škola Požega

 • Povećaj veličinu slova
 • Normalna veličina slova
 • Smanji veličinu slova
Početna Natjecanja Županijski prvaci u odbojci

Županijski prvaci u odbojci

Županijski prvaci u odbojciNa županijskom natjecanju ŠŠD u odbojci za mladiće koje je održano u dvorani Grabrik u Požegi 04. veljače 2015. godine, naši učenici osvojili su 1. mjesto.
Sudjelovalo je pet momčadi srednjih škola podijeljenih u dvije grupe. U grupi A pobijedili smo Obrtničku školu s 2:1 i Katoličku gimnaziju s 2:0. U grupi B Ekonomska škola pobijedila je Gimnaziju s 2:0. U finalnoj utakmici u napetoj i neizvjesnoj završnici, učenici Tehničke škole uspjeli su s 2:1 pobijediti učenike Ekonomske škole i tako smo osvojili prvo mjesto i pravo nastupa na poluzavršnom državnom natjecanju koje će se održati u Vukovarsko-srijemskoj županiji, 25. ožujka 2015. godine.

 

Momčad Tehničke škole nastupila je u sastavu:

 • Josip Žmire, 3e
 • Edi Takač, 3f
 • Domagoj Pejakušić, 3f
 • Enio Stipanović, 3h
 • Antun Kovačević, 2f
 • Luka Čuljak, 2g
 • Ivan Filipović, 2d
 • Mihael Čokrlić, 1e
 • Andrija Lucović, 4a
 • Antonio Soldo, 4b
 • Bruno Romić, 3b
 • Filip Kojanović, 3b
 • Josip Jelić, 3b
 • Voditelj: M. Trgovčić, Prof. Savjetnik