Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna Vijesti Novosti Međužupanijsko natjecanje iz dizajniranja računalom

Međužupanijsko natjecanje iz dizajniranja računalom

Međužupanijsko natjecanje iz dizajniranja računalomMeđužupanijsko natjecanje iz CNC tehnike glodanja i tokarenja te dizajniranja pomoću računala programima AutoCAD i CATIA održano je u petak 20. veljače 2015. u Tehničkoj školi u Slavonskom Brodu.

Učenici Oton Bekafigo, Marko Brnčić, Dimitar Putovski i Antonio Petrinić pod vodstvom mentora prof. Biljane Radišić i prof. Zorana Đurine natjecali su se u dizajniranju pomoću računala programima AutoCAD i CATIA.

U disciplini dizajniranje pomoću računala programom AutoCAD učenik Oton Bekafigo iz 4.a razreda osvoji je 2. mjesto dok je učenik Marko Brnčić iz 2.a razreda osvoji 3. mjesto te su se plasirali na držano natjecanje.

Učenici iz 4.a razreda natjecali su se u disciplini dizajniranje pomoću računala programom CATIA gdje je Dimitar Putovski osvojio 7. mjesto, a Antonio Petrinić 8. mjesto.

Čestitke našim učenicima, a isto tako i zahvala svim nastavnicima koji su sudjelovali u pripremi naših učenika.

 


 

 Međužupanijsko natjecanje iz dizajniranja računalomMeđužupanijsko natjecanje iz dizajniranja računalom