Početna Vijesti Novosti Državno natjecanje Dizajniranje računalom – AutoCad

Državno natjecanje Dizajniranje računalom – AutoCad

Marko Brnčić - prvak u AutoCAD-uDržavno natjecanje iz dizajniranja pomoću računala u programu AutoCAD održano je 21. i 22. travnja u Strojarskoj tehničkoj školi Fausta Vrančića u Zagrebu. Na natjecanju je svoja znanja i vještine imalo prilike odmjeriti 10 učenika koji su svoj plasman izborili kroz međužupanijska(regionalna) natjecanja. Tehnička škola iz Požege imala je čak dva predstavnika koja su ostvarila odlične rezultate. Marko Brnčić iz 2.A razreda u Požegu se vratio sa osvojenim 1. mjestom i zlatnom medaljom oko vrata dok je Oton Bekafigo iz 4.A razreda osvojio odlično 5. mjesto. Njihova mentorica bila je prof. Biljana Radišić.

Čestitke našim učenicima, a isto tako i posebne zahvale prof. Zoranu Đurini i prof. Damiru Rajiću koji su dio "AutoCAD tima" Tehničke škole te svim nastavnicima koji su kroz svoju nastavu također sudjelovali u pripremi naših učenika!

Državno natjecanje - AutoCADDržavno natjecanje - AutoCADDržavno natjecanje - AutoCAD