Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna Vijesti Novosti DRŽAVNO NATJECANJE IZ STROJARSKIH KONSTRUKCIJA 2015.

DRŽAVNO NATJECANJE IZ STROJARSKIH KONSTRUKCIJA 2015.

 Državno natjecanje iz strojarskih konstrukcija - Dino Orešković i mentorica profesorica Mirjana Pavlović U organizaciji Ministarstva obrazovanja, znanosti i športa, Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih te Strojarske tehničke škole Osijek 23. i 24. travnja 2015. održano je Državno natjecanje učenika strojarskih zanimanja iz područja strojarskih konstrukcija.
Pravo sudjelovanja na Državnom natjecanju su stekli  pobjednici međužupanijskih natjecanja, koja su održana u veljači 2015. godine, ukupno njih 12.
Na Državno natjecanje u Osijek  pozvan je naš učenik Dino Orešković iz 4.a razreda-računalni tehničar za strojarstvo.
Od ukupno 12 najboljih učenika iz cijele Hrvatske iz područja  strojarskih konstrukcija, naš učenik je osvojio  dobro – 8.mjesto. Ovim uspjehom ponovno smo potvrdili uzastopno dobru kvaliteta rada u obrazovanju računalnih tehničara za strojarstvo iz strukovnih nastavnih sadržaja.

Pobjednik natjecanja iz Strojarskih konstrukcija  ove godine je učenik iz Karlovca, a svima ostalima lijepa poruka:
Čast je sudjelovati na Državnom natjecanju!
Učenika je pripremala i vodila na natjecanje mentorica Mirjana Pavlović, prof. savjetnik .
Dio atmosfere sa natjecanja u Osijeku kao i zadatke s natjecanja možete pogledati u nastavku:

Svečano otvaranje Dodjela priznanja Druženje natjecatelja